Hiša lepote ART-PE Novo mesto
Modno barvanje + striženje = samo 49 eur
Za več informacij in rezervacijo termina pokličite 031 831 131.
Lokacija salona: Hiša lepote ART-PE, Drska 8, 8000 Novo mesto.
E-mail: salon-nm@art-pe.si
88,00 €Preberi več
Javni razpis za sofinanciranje individualnih nastopov podjetij na mednarodnih sejmih v tujini v letih 2019-2022
Podjetje ART-PE , PETRA ŠIRCELJ S.P. se je v času od 4.3.2022 do 6.3.2022 v Zagrebu udeležilo sejma Beauty & Hair Expo Zagreb.
Operacija je bila za sofinanciranje izbrana na »Javnem razpisu za sofinanciranje individualnih nastopov podjetij na mednarodnih sejmih v tujini v letih 2019-2022«.
Naložbo sta sofinancirali Republika Slovenija in Evropska Unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.
Kohezijska politika v Sloveniji -> https://www.eu-skladi.si/sl/po-2020

Akcija 11.03.2020, Oblikovanje in barvanje obrvi, skupaj z barvanjem trepalnic -50%

Ta teden, smo se v Hiši lepote ART-PE v Novem mestu in Beauty Bar-u Trebnje odločili, da vam za neverjetno ceno 16,50€ ponudimo 30 minut oblikovanja in barvanja obrvi, skupaj z barvanjem trepalnic
27,00 €Dodaj v košarico
Posebna akcija za dan žena: Boni za storitve kar 20% cenejši!

Presenetite vaše najdražje na dan žena in jim zakupite prvovrstno razvajanje / storitve v naših salonih. Samo v petek 06.03.2020 in soboto 07.03.2020 (do 14:00) bodo boni za storitve v Hiši lepote Novo mesto in Beauty bar-u Trebnje kar 20% cenejši.
Za naročilo bonov nas lahko kontaktirate na naslednje načine:
Preko telefona (Novo mesto): T: 07 33 77 270 M: 031 831 131 ali Trebnje: M: 031 002 700
Ali pa preko e-pošte na enega izmed naslednjih naslovov: salon-nm@art-pe.si ali salon-trebnje@art-pe.si
Lep praznik vam želimo!
Vaš ART-PE!
Akcija 04.03.2020, frakcionirana radiofrekvenca -50%

Ta teden, smo se v Hiši lepote ART-PE v Novem mestu in Beauty Bar-u Trebnje odločili, da vam za neverjetno ceno 25€ ponudimo 45 minutni tremta frakcionirane radiofrekvence.
Akcija 19.02.2020, striženje in barvanje -50%

Ta teden, smo se v Hiši lepote ART-PE v Novem mestu odločili, da vam za neverjetno ceno 42,50€ ponudimo prvovrstno striženje in barvanje.
Nikoli ni bil boljši čas za novo pričesko. Ne zamudite te enkratne priložnosti; Kliknite spodaj in se naročite na akcijo, ki traja SAMO DANES!
Akcija – Napredna lifting nega obraza s svetovanjem 9.1.2018 le 22 eur
Samo za vas pripravljamo super dan, kjer bomo izvajali hitre, napredne, učinkovite nege obraza z intenzivnim lift učinkom.
Ob sami negi bomo tudi pregledali kožo, določili tip in svetovali glede podaljšane nege.
Kaj zajema in koliko časa traja napredna lifting nega obraza s svetovanjem?
Napredna lifting nega traja 40 min.
Zajema:
1. Čiščenje obraza.
2. Čiščenje in tonizacija z ultrazvočno spatulo 10 min.
3. Tonik, piling.
4. Maska z matičnimi celicami jabolka (ali lifting)+ radiofrekvenca za izjemen lifting učinek + masaža.
5. Nanos lifting dnevne zaščitne kreme.
Ponujate še kakšne dodatne ugodnosti za nakup izdelkov?
Na vse izdelke za podaljšano nego, ki jih kupite na ta dan, prejmete 20% popust.
Kako se lahko naročim?
Na nego se lahko prijavite v Hiši lepote ART-PE Novo mesto in Beauty baru ART-PE Trebnje.
Dogodek bo potekal na obeh lokacijah hkrati.
Beauty bar ART- PE
Temeniška pot 6 |
Hiša lepote ART-PE
Drska 8 |
Cena samo 22€. Plačilo ob rezervaciji – gotovina, kartica ali nakazilo na bančni račun:
SI56 1010 0004 7799 461 (v namen vpišite: 9.1.2018 )
Predračun dobite na tej povezavi:
Predračun za napredno lifting nego.
You must be logged in to post a comment.